Personale

Salgsafdeling

Peter Bertelsen, medejer og salgschef hos Storgaard Biler
Peter Bertelsen
Salgschef, Partner
Tlf.: 76 56 29 98
Mobil: 25 51 91 00
peter@storgaardbiler.dk

Jens Enevoldsen, slagskonsulent og medejer hos Storgaard Biler
Jens Enevoldsen
Salgskonsulent, Partner
Tlf.: 76 56 29 99
Mobil: 29 93 95 95
jens@storgaardbiler.dk

Morten Jensen, salgskonsulent hos Storgaard Biler
Morten Jensen
Salgskonsulent
Tlf.: 76 56 29 82
Mobil: 26 35 32 72
morten@storgaardbiler.dk

Ina Jørgensen, marketingkoordinator hos Storgaard Biler
Ina Sahl
Marketingkoordinator
Tlf.: 76 56 29 83
ina@storgaardbiler.dk

Administration

Ebbe Bendixen, direktør hos Storgaard Biler
Ebbe Bendixen
Direktør, Partner
Tlf.: 76 56 29 95
Mobil: 26 85 59 24
ebbe@storgaardbiler.dk

Karin Damgaard, bogholder hos Storgaard Biler
Karin Damgaard
Bogholder
Tlf.: 76 56 29 92
karin@storgaardbiler.dk

Dorthe Madsen, kontorassistent hos Storgaard Biler
Dorthe Madsen
Kontorassistent
Tlf.: 76 56 29 91
dorthe@storgaardbiler.dk

Lager og reservedele

Bo Sylvester, lagerchef hos Storgaard Biler
Bo Sylvester
Lagerchef
Tlf.: 76 56 29 94
Mobil: 30 11 62 17
bo@storgaardbiler.dk

Skadesværksted og genopretning

Kim Thomsen, værkfører hos Storgaard Biler
Kim Thomsen
Skadeschef
Tlf.: 76 56 29 97
kim@storgaardbiler.dk

Jørn Erik Jensen, karosseritekniker hos Storgaard Biler
Jørn Erik Jensen
Karosseritekniker

Tobias Jensen, karroseritekniker hos Storgaard Biler
Tobias Jensen
Karosseritekniker

Kundemodtagelse

Tommy Iversen, værkstedschef hos Storgaard Biler
Tommy Iversen
Værkstedschef
Tlf.: 76 56 29 96
tommy@storgaardbiler.dk

Michael Sølbæk, servicerådgiver hos Storgaard Biler
Michael Sølbeck
Servicerådgiver
Tlf.: 76 56 29 86
michael@storgaardbiler.dk

Mekanikere

Benny Skovby, SEAT-tekniker hos Storgaard Biler
Benny Skovby Pedersen
SEAT-tekniker

Michael Christensen, mekaniker hos Storgaard Biler
Michael Christensen
Mekaniker

Mikkel Iversen, mekanikerlærling hos Storgaard Biler
Mikkel Iversen
Mekanikerlærling

Flemming Bruun Jacobsen, mekaniker hos Storgaard Biler
Flemming Bruun Jacobsen
Mekaniker

Michael Kristensen, mekaniker hos Storgaard Biler
Michael Kristensen
Mekaniker

Jonas Pedersen, arbejdsdreng hos Storgaard Biler
Jonas Pedersen
Arbejdsmand

Kurt Christensen, mekaniker hos Storgaard Biler
Kurt Christensen
Brugtvogns-klargøring

Stephanie Christiansen, mekaniker hos Storgaard Biler
Stephanie Christiansen
Mekaniker

Magnus Poulsen, mekaniker hos Storgaard Biler
Magnus Poulsen
Mekaniker

Jeppe Baslund, mekanikerlærling hos Storgaard Biler
Jeppe Baslund
Mekanikerlærling

Kosmetisk klargøring

Kristine Raunholt Jensen, kosmetisk klargøring hos Storgaard Biler
Kristine Raunholt Jensen