Personale

Salgsafdeling

Peter Bertelsen, medejer og salgschef hos Storgaard Biler
Peter Bertelsen
Salgschef, Partner
Tlf.: 76 56 29 98
Mobil: 25 51 91 00
peter@storgaardbiler.dk

Ina Jørgensen, marketingkoordinator hos Storgaard Biler
Ina Jørgensen
Marketingkoordinator
Tlf.: 76 56 29 83
ina@storgaardbiler.dk

Jens Enevoldsen, slagskonsulent og medejer hos Storgaard Biler
Jens Enevoldsen
Salgskonsulent, Partner
Tlf.: 76 56 29 99
Mobil: 29 93 95 95
jens@storgaardbiler.dk

Bent Rechnagel, salgsbackup hos Storgaard Biler
Bent Rechnagel
Salgsbackup
bent@storgaardbiler.dk

Morten Jensen, salgskonsulent hos Storgaard Biler
Morten Jensen
Salgskonsulent
Tlf.: 76 56 29 82
Mobil: 26 35 32 72
morten@storgaardbiler.dk

Torben Warberg, salgskonsulent hos Storgaard Biler
Torben Warberg
Salgskonsulent
Tlf.: 76 56 29 81
Mobil: 22 98 50 10
torben@storgaardbiler.dk

Administration

Ebbe Bendixen, direktør hos Storgaard Biler
Ebbe Bendixen
Direktør, Partner
Tlf.: 76 56 29 95
Mobil: 26 85 59 24
ebbe@storgaardbiler.dk

Karin Damgaard, bogholder hos Storgaard Biler
Karin Damgaard
Bogholder
Tlf.: 76 56 29 92
karin@storgaardbiler.dk

Dorthe Madsen, kontorassistent hos Storgaard Biler
Dorthe Madsen
Kontorassistent
Tlf.: 76 56 29 91
dorthe@storgaardbiler.dk

Mette Søgaard, kontorassistent hos Storgaard Biler
Mette Søgaard
Kontorassistent
Tlf.: 76 56 29 91
mette@storgaardbiler.dk

Lager og reservedele

Bo Sylvester, lagerchef hos Storgaard Biler
Bo Sylvester
Lagerchef
Tlf.: 76 56 29 94
Mobil: 30 11 62 17
bo@storgaardbiler.dk

Ole Jessen, reservedelsekspedient hos Storgaard Biler
Ole Jessen
Reservedelsekspedient
Tlf.: 76 56 29 93
ole@storgaardbiler.dk

Skadesværksted og genopretning

Kim Thomsen, værkfører hos Storgaard Biler
Kim Thomsen
Skadeschef
Tlf.: 76 56 29 97
kim@storgaardbiler.dk

Jørn Erik Jensen, karosseritekniker hos Storgaard Biler
Jørn Erik Jensen
Karosseritekniker

Tobias Jensen, karroseritekniker hos Storgaard Biler
Tobias Jensen
Karosseritekniker

Kundemodtagelse

Tommy Iversen, værkstedschef hos Storgaard Biler
Tommy Iversen
Værkstedschef
Tlf.: 76 56 29 96
tommy@storgaardbiler.dk

Michael Sølbæk, servicerådgiver hos Storgaard Biler
Michael Sølbeck
Servicerådgiver
Tlf.: 76 56 29 86
michael@storgaardbiler.dk

Brian Madsen, reservedelsekspedient hos Storgaard Biler
Brian Madsen
Garantimedarbejder
Tlf.: 76 56 29 87
brian@storgaardbiler.dk

Mekanikere

Flemming Bruun Jacobsen, mekaniker hos Storgaard Biler
Flemming Bruun Jacobsen
Hyundai-tekniker

Michael Kristensen, mekaniker hos Storgaard Biler
Michael Kristensen
Hyundai-tekniker

Martin Iversen, mekanikerelev hos Storgaard Biler
Martin Iversen
Mekaniker-lærling

Kurt Christensen, mekaniker hos Storgaard Biler
Kurt Christensen
Brugtvogns-klargøring

Benny Skovby, SEAT-tekniker hos Storgaard Biler
Benny Skovby Pedersen
SEAT-tekniker

Rasmus Elbæk, mekaniker hos Storgaard Biler
Asmus Madsen
Mekaniker-lærling

Michael Christensen, mekaniker hos Storgaard Biler
Michael Christensen
Mekaniker

Louise Petersen, mekaniker hos Storgaard Biler
Louise Petersen
Nyvogns-klargøring

Rasmus Elbæk, mekaniker hos Storgaard Biler
Rasmus Elbæk
Mekaniker

Magnus Poulsen, mekaniker hos Storgaard Biler
Magnus Poulsen
Mekaniker

Kosmetisk klargøring

Kristine Raunholt Jensen, kosmetisk klargøring hos Storgaard Biler
Kristine Raunholt Jensen

Inna Bondarenko, kosmetisk klargøring hos Storgaard Biler
Inna Bondarenko