Personale

Salgsafdeling

Peter Bertelsen, medejer og salgschef hos Storgaard Biler
Peter Bertelsen
Salgschef, MedindehaverTlf.: 76 56 29 98
Mobil: 25 51 91 00
peter@storgaardbiler.dk
Jens Enevoldsen, slagskonsulent og medejer hos Storgaard Biler
Jens Enevoldsen
Salgskonsulent, MedindehaverTlf.: 76 56 29 99
Mobil: 29 93 95 95
jens@storgaardbiler.dk
Torben Warberg, salgskonsulent hos Storgaard Biler
Torben Warberg
SalgskonsulentTlf.: 76 56 29 81
Mobil: 22 98 50 10
torben@storgaardbiler.dk
Morten Jensen, salgskonsulent hos Storgaard Biler
Morten Jensen
SalgskonsulentTlf.: 76 56 29 82
Mobil: 26 35 32 72
morten@storgaardbiler.dk
Ina Jørgensen, marketingkoordinator hos Storgaard Biler
Ina Jørgensen
MarketingkoordinatorTlf.: 76 56 29 83
ina@storgaardbiler.dk
Bent Rechnagel, salgsbackup hos Storgaard Biler
Bent Rechnagel
Salgsbackupbent@storgaardbiler.dk

Administration

Ebbe Bendixen, direktør hos Storgaard Biler
Ebbe Bendixen
Direktør, MedindehaverTlf.: 76 56 29 95
Mobil 26 85 59 24
ebbe@storgaardbiler.dk
Karin Damgaard, bogholder hos Storgaard Biler
Karin Damgaard
BogholderTlf.: 76 56 29 92
karin@storgaardbiler.dk
Mette Søgaard, kontorassistent hos Storgaard Biler
Mette Søgaard
KontorassistentTlf.: 76 56 29 91
mette@storgaardbiler.dk
Dorthe Madsen, kontorassistent hos Storgaard Biler
Dorthe Madsen
Kontorassistent
Tlf.: 76 56 29 91

Lager

Bo Sylvester, lagerchef hos Storgaard Biler
Bo Sylvester
Lagerchef Tlf.: 76 56 29 94
Mobil: 30 11 62 17
bo@storgaardbiler.dk
Ole Jessen, reservedelsekspedient hos Storgaard Biler
Ole Jessen
ReservedelsekspedientTlf.:76 56 29 93
ole@storgaardbiler.dk

Pladeværksted

Kim Thomsen, værkfører hos Storgaard Biler
Kim Thomsen
Værkfører / ReservedelsekspedientTlf.: 76 56 29 97
kim@storgaardbiler.dk
Jørn Erik Jensen, karosseritekniker hos Storgaard Biler
Jørn Erik Jensen
Karosseritekniker
Tobias Jensen, karroseritekniker hos Storgaard Biler
Tobias Jensen
Karosseritekniker

Værksted

Tommy Iversen, værkstedschef hos Storgaard Biler
Tommy Iversen
VærkstedschefTlf.: 76 56 29 96
tommy@storgaardbiler.dk
Michael Sølbæk, servicerådgiver hos Storgaard Biler
Michael Sølbeck
ServicerådgiverTlf.: 76 56 29 86
michael@storgaardbiler.dk
Brian Madsen, reservedelsekspedient hos Storgaard Biler
Brian Madsen
GarantimedarbejderTlf.: 76 56 29 87
brian@storgaardbiler.dk

Mekanikere

Michael Kristensen, mekaniker hos Storgaard Biler
Michael Kristensen
Hyundai-tekniker
Kurt Christensen, mekaniker hos Storgaard Biler
Kurt Christensen
Brugtvogns-klargøring
Louise Petersen, mekaniker hos Storgaard Biler
Louise Petersen
Nyvogns-klargøring
Flemming Bruun Jacobsen, mekaniker hos Storgaard Biler
Flemming Bruun Jacobsen
Hyundai-tekniker
Benny Skovby, SEAT-tekniker hos Storgaard Biler
Benny Skovby Pedersen
SEAT-tekniker
Michael Christensen, mekaniker hos Storgaard Biler
Michael Christensen
Mekaniker
storgaard-biler-magnus
Magnus Poulsen
Mekaniker
Martin Lauridsen, SEAT-tekniker hos Storgaard Biler
Martin Lauridsen
SEAT-tekniker
Rasmus Elbæk, mekaniker hos Storgaard Biler
Rasmus Elbæk
Mekaniker
Martin Iversen, mekanikerelev hos Storgaard Biler
Martin Iversen
Mekaniker-lærling
Rasmus Elbæk, mekaniker hos Storgaard Biler
Asmus Madsen
Mekaniker-lærling

Kosmetisk klargøring

Kristine Raunholt Jensen, kosmetisk klargøring hos Storgaard Biler
Kristine Raunholt Jensen
Inna Bondarenko, kosmetisk klargøring hos Storgaard Biler
Inna Bondarenko